Úvod » SPORTOVNÍ KAMERY » SJCAM™ M20

SPORTOVNÍ KAMERY / SJCAM™ M20

SJCAM™ M20 je skvělá outdoorová sportovní (akční) kamera, která natáčí ve 4K 24FPS - interpolovaně, 2K 30FPS či 1080P 60FPS a pořizuje až 16M fotografie. Výborně ji využijete pro záběry ze všech možných (nejen) adrenalinových sportů, jako je lyžování, surfování, potápění, paragliding a spousta dalších nebo také pro natáčení Vašeho cestování. SJCAM™ M20 má navíc již vestavěný WiFi modul, který komunikuje s aplikací ve Vašem mobilním zařízení či tabletu a tím umožňuje pozorovat snímaný obraz nebo kameru ovládat.

Prodáváme kamery z oficiální české distribuce SJCAM™ s ČESKÝM MENU.

Typické pro SJCAM™ M20 je širokoúhlý 170° objektiv, díky němuž jsou záběry pořizovány s efektem tzv. rybího oka, kdy je okolí zabíráno v širokém zorném poli.

Kamera SJCAM™ má již vestavěný LCD 1,5 displej. Umožňuje na jedno nabití pořídit přes 70 minut záznamu (při nahrávání v nejvyšší kvalitě) a baterku plně dobijete za 2-3 hodiny. SJCAM™ M20 popdoruje mikroSD paměťové karty s kapacitou až 32GB.


Kategorie kamer:
Výrobce:
kamera s WiFi:
běžná cena 3 999 Kč

Cena 3 990 Kč (149 €)

skladem
novinka
doprava zdarma
top produkt

Pro SJCAM™ se zároveň vyrábí nepřeberné množství doplňkového příslušenství, jako je například mikroSD kartamonopod (tyč)držák na skloúchyt na hlavuhruď, či zápěstíplovací držák do rukystativ, či náhradní baterie.

 

ZmRmY